/info

Sesje buduarowe

FAQ

Sesja buduarowa

- dla kogo?

          Zdjęcia buduarowe mogą być wyjątkowym i osobistym prezentem dla bliskiej osoby np. z okazji ślubu rocznicy albo jako pikantny prezent na walentynki.
Subtelne i zmysłowe portrety wydobywające kobiece piękno z pewnością sprawią  wiele radości. Sesja buduarowa może być też po prostu uchwyceniem Twojego piękna. Bez względu na to, jaki rozmiar ubrań nosisz jesteś seksowna na swój własny sposób. Sama zrób sobie prezent. Zatrzymaj czas na zdjęciach pokazujących Twoją wyjątkową urodę. Za kilkanaście lat to będzie wspaniała pamiątka.

         Sesja buduarowa stała się bardzo popularna i modna, bo kobiety pragną mieć zdjęcia na których jest zachowane ich subtelne i zmysłowe piękno.

Marzysz, aby Twoja sesja buduarowa składała się ze zdjęć w bieliźnie? Czy Wolisz subtelne akty, nagość zakrytą?
Sama zdecyduj ile pokażesz w czasie sesji, a co zostanie Twoją słodką tajemnicą.
Najważniejsze, aby na sesji buduarowej spełniły się Twoje marzenia

 

Co to jest Sesja buduarowa?

            Określenie Buduar pochodzi z języka francuskiego buduar (fr. boudoir) – wytwornie umeblowany i wykwintnie ozdobiony, niewielki pokój zajmowany przez panią domu. Umieszczony był zazwyczaj między salonem a sypialnią. Pełnił rolę gotowalni i miejsca wypoczynku pani domu. Pierwsze buduary powstały we francuskich pałacach w XVIII wieku. Powszechnie stosowany w okresie rokokaklasycyzmu i romantyzmu. Moda na buduary przetrwała do XIX wieku, choć jeszcze w początkach XX wieku występował w bogatszych apartamentach (wikipedia).


           Sesje buduarowe odbywają się w prywatnych sypialniach lub w luksusowych apartamentach hotelowych.
Na zdjęciach buduarowych nagość jest raczej zakryta, kobiety najczęściej pozują w bieliźnie lub nago, ale są osłonięte np. tylko welonem lub pościelą.
Coraz częściej zdarza się również że sesja buduarowa płynnie przechodzi w sesję subtelnego artystycznego aktu. Wszystko zależy od życzeń i preferencji osób pozujących do zdjęć.

         Przede wszystkim dobrze się wyśpij. Wypoczęta będziesz mieć więcej siły, aby dobrze się bawić podczas sesji. Możesz zadecydować czy na sesji będzie obecna wizażystka, która zadba o Twój make-up i fryzurę. Jeśli wolisz zadbać o siebie się sama, pamiętaj że makijaż do sesji fotograficznej powinien być mocniejszy niż ten na co dzień. Połóż nacisk na podkreślenie oczu lub ust - nigdy razem.
Przygotuj seksowną bieliznę, szpilki, pończochy, rajstopy i wszystko w czym czujesz się piękna i sexy.
Jeśli potrzebujesz inspiracji napisz mi o tym. Wspólnie przygotujemy stylizację specjalnie dla Ciebie.

Dobrze jeżeli masz już jakąś wizję zdjęć, pomysł lub konkretną inspirację, jednak nie jest to warunek sine qua non udanej sesji. 

Jak przygotować się do sesji buduarowej?

Zdjęcia publikuję TYLKO po uzyskaniu zgody klientki. Te zdjęcia które widzicie tu na stronie - są dzięki temu, że Panie, które się na nich znajdują wyraziły na to zgodę. Pytam się zawsze o konkretne zdjęcia i tylko te publikuję!

Czy zdjęcia będą publikowane?

Jest kilka możliwości - czasami przyjeżdżam do domu klientki, czasami wynajmuję apartament czy pokój hotelowy.  

Gdzie odbywa się sesja buduarowa?

Co z makijażem i fryzurą?

Tutaj także jest kilka opcji - niektóre Pani chcą przygotować się same - to nie jest do końca dobry pomysł, gdyż makijaż do fotografii różni się od  zwykłego czy "wyjściowego" dlatego zawsze proponuję, aby skorzystać z którejś z rekomendowanych przeze mnie wizażystek. Potrafią one doskonale wydobyć ,to co najpiękniejsze. Jest to najlepsza opcja bo wiem że potrafią one wykonać przepiękny makijaż który sprawdzi się przy zdjęciach. Dodatkowo wykonują  one też fryzurę więc najlepiej jeśli stawisz się do mnie z czystą buzią i umytymi poprzedniego dnia włosami. 

Kto jest obecny na sesji?

Sesja buduarowa, to czas bardzo specyficzny dlatego najczęściej jesteś Ty, jestem ja – fotograf, jest makijażystka która może na bieżąco poprawiać makijaż i tyle  Jeśli chcesz możesz ze sobą przyprowadzić przyjaciółkę, proszę jednak byś wzięła osobę z dobrym nastawieniem, wspierającą Ciebie i wprawiającą w dobry humor 

Sesja buduarowa - w co się ubrać?

Możesz przy okazji zdjęć buduarowych założyć rzeczy które zawsze chciałaś ale nie miałaś na to odwagi. Albo możesz zabrać swoja ulubioną bieliznę w której czujesz się zmysłowa i piękna, wyjątkową sukienkę którą zachowujesz na te okazje kiedy chcesz kogoś olśnić. Jest to też dobra okazja by pobuszować po sklepach ze swoją przyjaciółką i wybrać coś wyjątkowego. 

Najczęściej klientki przybywają do mnie z walizką pełną ubrań i razem – przed sesją wybieramy to co najlepiej się sprawdzi. 

© 2018 akos
 

  • w-facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now